2310630378 Ανδρέα Παπανδρέου 142, Συκιές, Θεσσαλονίκη indianos966@gmail.com
hero image

DUCK HOSPITAL
Συνεργείο Μοτοσυκλετών | Συκιές Θεσσαλονίκη

Το συνεργείο μοτοσυκλετών Duck Hospital σας περιμένει σε έναν ειδικά διαμορφωμένο χώρο για να φιλοξενήσει και να φροντίσει τη μοτοσυκλέτα σας με λεπτομέρεια και επαγγελματισμό.

Διαθέτοντας πολύχρονη εμπειρία και άριστη τεχνογνωσία απέναντι σε κάθε τύπο μοτοσυκλέτας αναλαμβάνουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης, μετατροπών και βελτίωσης του δικύκλου σας.

Παράλληλα, διαθέτουμε μια ευρεία γκάμα γνήσιων και aftermarket ανταλλακτικών, ελαστικών, καθώς και προϊόντα εξαιρετικής ποιότητας για τη φροντίδα και την προστασία του οχήματός σας.

Παρέχουμε άμεση εξυπηρέτηση σε κάθε σημείο της Θεσσαλονίκης και τιμές προσιτές και πλήρως προσαρμοσμένες στις απαιτήσεις της σύγχρονης ζωής.

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με τις υπηρεσίες και τα προϊόντα μας.