2310630378 Ανδρέα Παπανδρέου 142, Συκιές, Θεσσαλονίκη indianos966@gmail.com
hero image

DUCK HOSPITAL
Συνεργείο Μοτοσυκλετών | Συκιές Θεσσαλονίκη

Το συνεργείο μοτοσυκλετών Duck Hospital σας καλωσορίζει σε ένα σύγχρονο χώρο στις Συκιές Θεσσαλονίκης, όπου μπορούμε να προσφέρουμε ολοκληρωμένο service και ό,τι άλλο χρειάζεται η μοτοσυκλέτα σας.

Με γνώση και εμπειρία ετών, ο μηχανικός μοτοσυκλετών Γεώργιος Τερζόγλου, φροντίζει για την ορθή διάγνωση, επισκευή και λειτουργία της μοτοσυκλέτας σας.

Μεριμνούμε για την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτησή σας, μένοντας συνεχώς ενημερωμένοι για τις τεχνολογικές εξελίξεις στον τομέα των δικύκλων, προσφέροντας υπηρεσίες υψηλού επιπέδου.

Μεριμνούμε για την οδηγική σας ασφάλεια και στοχευουμε στο να απολαύσετε όσο το δυνατόν περισσότερα χιλιόμετρα με τη μηχανή σας!

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με τις υπηρεσίες και τα προϊόντα μας.